Чергова допомога медикам від Олександра Шевченка

23.06.2020 15:50

Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко придбав за власні кошти пересувний рентген-апарат, який Львівському обласному госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках передали представники благодійного фонду «Ridni». 

Зі слів генерального директора госпіталю, в якому на лікуванні перебувають хворі на коронавірус COVID-19, Максима Прокопенка, цей апарат можна використовувати в різних стаціонарних відділеннях, зокрема реанімаційному. 

Він зазначив: «Сьогодні ми отримали дороговартісне медичне обладнання, яке збільшує можливості контролю за пацієнтами. Воно дозволяє не транспортувати їх у рентгенологічне відділення для проходження рентгену. Щиро вдячні Олександру Шевченку за надану допомогу! Для нас це цінно й важливо».

Президентка благодійного фонду «Ridni» Марта Федорів наголосила на важливості підтримки медиків, особливо в умовах, коли ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію загострюється.

«Продовжуємо об'єднувати зусилля з людьми, які готові реалізовувати соціальні проекти. Вже не вперше співпрацюємо в цьому напрямку з Олександром Шевченком. Дякуємо йому за небайдужість! Постійно моніторимо потреби медзакладів, які стоять на сторожі людських життів і здоров'я, стараємося забезпечувати їх необхідним»,  підкреслила Марта.

Нагадаємо: Олександр Шевченко вже неодноразово допомагав медикам. Раніше він фінансово долучився до акції благодійного фонду «Ridni», представники якого передали засоби індивідуального захисту лікарям Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках.

Також за його фінансового сприяння придбано подушки, матраци, ковдри, простирадла та комплекти постільної білизни для 8-ої клінічної лікарні Львова й антисептики для дезінфекції рук та приміщень лікарні в Рудці.

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.