Олександр Шевченко знову допоміг ветеранам

27.05.2020 09:59

Уже не вперше близько півсотні футбольних ветеранів нашого регіону та їхніх родичів за ініціативи й особистої фінансової підтримки Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка отримали допомогу.

За традицією ініціативна група Будинку футболу Львівщини відвідала їх і передала продуктові набори.

Представники ЛАФ завітали в гості до легендарних футболістів, тренерів, спортивних істориків не лише у Львові, а й в області, зокрема в Зимній Воді, Самборі, Стрию та Жидачеві.

Ветерани приємно вражені приділеною увагою. З їхніх слів, це додає їм радості і наснаги.

«Ми надзвичайно раді, що про нас пам'ятають. Відчуваємо постійну підтримку Олександра Шевченка. Щиро вдячні йому за допомогу і розуміння! Олександр Якович – ділова людина з нестримним бажанням працювати, яка на ділі довела свій професіоналізм. Із такою людиною можна йти в розвідку. Під його керівництвом футбольна Львівщина вийшла на передові позиції в Україні. На мою думку, він зможе вивести на вищий рівень й увесь український футбол. Я йому цього бажаю! Ми однозначно його підтримуємо», – зазначив у коментарі інформаційному центру ЛАФ ветеран львівського футболу Анатолій Тищенко.

Під час розмови можна було пересвідчитися, що для кожного з ветеранів футбол невід'ємна частина їхнього життя. Хтось із них досі працює в царині спорту номер один (наприклад, тренером чи спостерігачем арбітражу), а хтось через стан здоров'я вже не може цього робити, та все ж пильно стежить за перипетіями в обласному і світовому футболі.

«Турбота про ветеранів – громадський обов'язок Львівської Асоціації футболу. Приємно, що футбольні ветерани тримаються, хоча багатьом із них важко – комусь фізично, комусь фінансово, комусь матеріально. Ми й надалі регулярно їх відвідуватимемо і дбатимемо про них. Нам важливо, щоби вони відчували себе потрібними. Завдяки Олександру Шевченку реалізовуємо чимало соціальних проектів, до яких також долучаються президенти футбольних клубів нашого регіону», – наголосив заступник виконавчого директора ЛАФ Андрій Смольський.
Нагадаємо, раніше в період карантину, окрім неодноразової допомоги футбольним ветеранам, Олександр Шевченко фінансово долучився до акції благодійного фонду «Ridni», представники якого передали засоби індивідуального захисту лікарям Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках.

За фінансового сприяння Олександра Яковича придбано подушки, матраци, ковдри, простирадла, комплекти постільної білизни для 8-ої клінічної лікарні Львова, антисептики для Рудківської лікарні, вітаміни, антисептики, засоби індивідуального захисту та гігієни, фрукти й солодощі для дитячих будинків.

Cвітлини Володимира ДАНИЛИШИНА і Тараса ТКАЧА.